Tobin Addington, "The Unraveling"
Ruby Akin, "The Tailor from Taegu and Mrs. Abernethy"
Peter J. Alexander, "Novo Island"
Tom Anstead, "The Epidemic"
Christopher Arcache, "The Occupied Mind (aka The Inner War)"
John Arlotto, "Deface"
Kyle Art, "Midway Kid"
Jessica Baclesse, "Roughstock"
Michael Bain, "The Brief Case"
Michael Ball, "God Help Us"
Colin Bannon, "Miracle Boy"
Shaz Bennett, "Anchor Baby"
Jack Bentele, "On the Gulf"
John Bickerstaff, "Dangerous People"
Bobby Bierley, "INT. CAR"
Jennifer Bonner, "Elf Force"
Rebecca Boyd, "In Spite of It All"
Amanda Brennan, "The Dust"
Laura Brienza, "The McHero"
Kimberly Britt, "Wrong"
J.S. Britton, "Damnation"
Greg Brooks, "Heart"
Andrew Brotzman, "Anarchy"
Andrew Brotzman, "I Await the Devil's Coming"
Andrea Brusa, "The Flight of the Wasp"
Jess Burns, "Lady Luck and the Sacred Heart"
Ryan Cannon, "Black Happy"
Ryan Cannon, "The Hanging Man"
Truman Capps, "Summertime"
Emily Carmichael, "Arrow"
J. Rick Castaneda, "Modern Living"
Mark Cettie, "A Dog's Life"
Justin Calen Chenn, "Metal & Dust"
Robert Cholette, "Deflection"
Mark Colety, "Not My Tot"
Landon Collins, "Thicker Than Blood"
Jesse J. Cook, "Speak of the Devil"
Robert M. Cosci, "Liberty Heist"
Drew Cosdon, "Seaworthy"
Steven D'Arcangelo, "Canary in a Coal Mine"
Ari Dassa, "Arcadia League"
Stacy Davies, "Eridanus"
Sophie Dawson, "Pure Earth"
Evan Dec, "The Contestant"
Anthony DeCapite, "Minotaur"
Ted Dewberry, "The First Holocaust"
John Dexter, "The Weeping Trees"
Mike Diamente and Zach Redo, "Wild"
Angelica Diaz, "Il Teatro"
Will Dolben, "Moonlight Dive Club"
Shawn Christopher Donnelly and Steve Mazzucchi, "Michael J. Fox Must Die"
M. A. Drayton, "Thrace"
Isabel Dréan and Celine Bennett, "The Wife of Frank B"
Alvin Easter, "The Mullenbach Treatment"
Christina Eliopoulos, "King of Florida"
Ursula Ellis, "Anomalies"
Ryan Enright, "Slow Children At Play"
Stan Evans, "Lord Ockley & the Alien"
Chandler Evans, "The Adventures of Kid Quick"
Daniel Eve, "The River"
Hannah Feller, "The Wrong War"
Michael Field, "Kiddo"
Marc Fienberg, "Altitude"
Celia Finkelstein, "Better"
Shari D. Frost, "Low and Outside"
Stacie Gancayco-Adlao, "Moirai: A Memoir"
Jennifer Goldson, "Rent Control"
Evan Graham, "Boom Town"
Lauren Greer, "A Losing Game"
Kevin Greutert, "The Spirit Machines"
Mary Griffitts and Ryan Griffitts, "Worthy"
Randall W. Hahn, "Crash Backwards"
Neasa Hardiman, "Sea Fever"
Ian Harnarine, "Doubles with Slight Pepper"
Matt Harry, "0 to 5"
Brennig Hayden, "Big Red"
Pete Henderson, "Extraction"
Sandhya Hermon, "Tea with the Ambanis"
Maria Hinterkoerner, "Tango with Solitude"
Christian Honce, "Fuck Her"
Cate Honzl and Adam Honzl, "The Last Fall"
Jordan Horowitz, "Painless"
Anna Maria Hozian, "Someday, Ohio"
David Hudacek, "Sweet Nothin'"
Christina Hulen, "A Gentleman of Good Hope"
Kevin Human, "Vicarious"
Alex Iskounen, "Gaijin Gigolo"
Jimi Izrael, "S-Town"
Quendrith Johnson, "The Wendy Years (1977-1987)"
H. Dawn Johnston, "Mother"
Sasha Kahn, "Good Time Johnny"
Arlene Kalem, "Bradigan and the Banshee"
Marjory Kaptanoglu, "The Courtesan"
Sarah Katin and Nakia Shuman, "The Princesses"
Harris Kauffman, "The Hunter & the Hunted"
Dan A. R. Kelly, "Chattanooga"
Scott Mitchell Kelly, "The Clockwork Heart"
Ben Kepner, "Mother's Blood"
Peter Killy, "Oh, Canada"
Amy L. Kinzer, "Can't Turn Back"
Kendell Courtney Klein, "Chas Addams"
J. Zografos Koegl, "Dark Quarry"
Rachel Koller, "The Big D"
Kris Kosaka, "Gods' Island"
Jacob Krasnow, "Wild Pitch"
Gloria La Morte and Paola Mendoza, "A Paso De Mangles"
Christopher Landers, "The Talented Killers"
Sharon Landgraf, "Foreign Exchange"
Robert M. Languedoc, "Snowfall"
Scott Larson, "The Unofficial History of Stiltsville"
Janet J. Lawler, "The Tenant"
Kimi Lee, "Kindergarten"
Erik Lee, "Wide Awake in Bridgewater"
Haley Lindsey, "Fear of Flying"
András Lipták, "The Liberation Army"
Richard Lister, "Expiration"
L.A. Longworth, "One Bad Astronaut"
Britta Lundin, "Ship It"
Adrienne Lusby and Emiliana Dore, "Relativity"
Mike Makowsky, "Man with Tape"
Sean Malcolm, "Zero Day"
Jeff Malphurs, "Grove Dwellers"
Jack Marchetti, "Compatibility"
Tim Marshall, "Followers"
Don Matos, "Sons of the Father"
Trevor Mayes, "Promises"
Rose McAleese, "Molly Is Dead"
Micheal McAlexander, "Space Race"
Michael McGee, "When the Moon Is in the Seventh House"
Melva McLean, "Nylon Days"
Nick Moceri, "The Buddy System"
Alan Moen, "Ivory Soul"
Nico Monetti, "American Dreams"
Kemmy Moran, "Unconditional"
Tom Morris, "Epic Fail"
Olivia Newman, "First Match"
Owen Nicholls, "The Bow and the Arrow"
Carolina Norris-Clay, "Merciful"
Rebecca Ortese, "The Harrowing of Helen Brady"
Odin Ozdil, "Guns and Grace"
C.J. Palmisano, "Legend of Persephone"
Sun Kyu Park, "Siege of Man"
Jason Pates, "The Long Way Home"
Nathan Patton, "Wolf Boys"
Jose Pena, "The Wanderers"
Kelly Peters, "West of Hell"
Jim Picariello, "The Cult of Us"
Jason Pittock, "Face to Face"
Jeff S. Pollard, "Mooned: The Deepthroating of America"
Yoav Potash, "The Appeal"
Tom Powell, "The Tallest, Darkest Leading Man in Hollywood"
Matthew Presley, "Cipher"
Ashley P. Quach, "Leave"
Mark Raab, "Dormants"
Andre Radojcich, "An End to the Life of Compromises"
Eugene Ramos, "Newton's Laws of Emotion"
Andrzej Rattinger, "Vixen Three"
Ishai Ravid, "Marco & Polo"
Michael Corbin Ray and Therese Vannier, "Dead Reckoning"
Danny Reckart, "Paper, Metal, and Bones"
Sven James Robinson, "The Dirty Blonde"
Evan Romansky, "Bone"
Kori Olson, "Antebellum"
Chad Rouch, "The Multiverse"
Jody Russell, "Plight"
Daniel Sanchez, "Drone"
Philip Schaeffer, "Lord of Hell"
William Schreiber, "Chasing Echoes"
Jordan Scott, "The Adventure Club"
Nick Scown, "Jack Hammer: Male Stewardess"
Alice Seabright, "The Strange Days"
Jeff Shevlowitz, "All of Her Life"
Nadeem Siddiqui, "Delhi Junction"
Nadeem Siddiqui, "Slut"
Etienne Sievers, "Tin Can Buffaloes"
Alex Simon, "Baron of Havana"
Brentt Slabchuck, "The Wastelander"
Jan Smith, "Mata Hari - A Magnificent Lie"
Jennifer Smith and Kate Smith, "Moon Shot"
Brian Smolensky, "FellowMAN"
Michael Soll, "The Disposition Elucidation of Bradley Wilkes"
Christopher Sommella, "The Crossroads"
Dan Southard, "The Starlight"
Brent Spencer and Jonis Agee, "Baghdad Rules"
Jacob Spencer, "The Boneyard"
Lauren Winsor Stenmoe, "White X-mas"
Travis R. Stoll, "Run Like Hell"
Marni Sullivan, "Syvertsen's Complex"
Max Sznaider, "The Orphan Dialogues"
Erica Tachoir, "Scattering Jake"
Vanara Taing, "Season of Light"
Brandon Taylor and Megan FitzGerald-Roman, "Hillberg Manifesto"
Jocelyn Tennant , "Forty-nine"
Michael Thai, "Drama Academy"
Logan Thomas, "Company Town"
Jeff Thomas, "Eulila and the Lighthouse"
Laughing Fox Thomas and Kate Ryan, "Pretty Goes With Everything"
Joel Thomas, "The Science of Lies Well Told"
Matthew Tolbert, "Eriksson"
Henry Tranton, "Never Knows Best"
Tuck Tucker, "Father Wishes"
T. Jane Tyler, "Brats"
David Ullendorff, "Future School"
Lindsay Van Dyke, "Run Letter Run"
Kris Van Herle, "The Take"
Rich Van Tine, "Until the Candle Burns Out"
Katherine VanPelt, "The Master Adventurer"
Erik Voss, "Evil Blond Male"
Joe Walters, "By Shel Silverstein"
Steve A. Warren and Marshall Allman, "Whitman"
Matt Westlake, "Trinity"
Julie Anne Wight, "My Clone's an A-Hole"
Max Wild, "The Bloodlands"
Kent M. Williams, "Again, Spring"
Warren Wilson, "Dreams of Tao"
Mariah Wilson, "Fix"
Roger Winstead, "May in the Fields of Winter"
Elisa Wolfe, "The Human Condition"
John Woodard, "The Floating of Hayes"
Michael A. Wright, "Dark Side"
Jose Yapur, "Sweet Kids"
Katharine Yee, "Blind Dog Travels"
Michael A. Zakalik, "Strange Fruit"
Randy Zamcheck, "Strange Design"
Bill Zide, "SubCity"
Clifford Zimowski, "Desiccated"